Tvorba loga

ALTERBIKE

Jeden z návrhov loga a reklamnej tabule pre predajcu bicyklov v Pezinku. Tvar loga a vypichnuté fragmenty v podobe čísiel 1, 2, 3 (stupne víťazov), alebo 3, 2, 1 (odpočítavanie štartu) zvýrazňujú športový charakter. Alternatívne malo byť prevedenie tabule, kombináciou plotrovaného fóliového loga a ručne vytvorenej hrubej reliéfnej štruktúry na pozadí (viď n0vo). Keďže nebolo možné zakryť plynovú a elektrickú skrinku stali sa súčasťou designu :).

MO

Logo môjho projektu veľkej detskej skladačky MO. Názov vychádza z inšpirácie obrazmi Pieta MOndriana v newyorskom múzeu moderného umenia MOma. "MO" evokuje niečo jednoduché, mäkké a veľké. Logo predstavujú písmená "M" a "O" umiestnené pod sebou a zároveň vytvárajúce tváričku. Tvar loga a jeho komponentov sú odkazom na princíp skladačky. Farebnosť predstavuje rozdelenie na chlapčenské a dievčenské MO a zároveň užitočnosť ich spojenia. Voľný koncept loga podnecuje k hravosti, umožňuje veľmi širokú variabilitu a presne o tom by mala byť aj samotná skladačka.

Viac informácii viď projekt veľkej skladačky MO

Samostatná stránka venujúca sa MO: mo4children.businesscatalyst.com

Voderady Panské I

Vytvoriť toto logo bolo pre mňa výzvou, bolo totiž v požiadavkách skombinovať Vastu (jeden z charakteristickych tvarov je osemuholnik) krajinu a moderný spôsob bývania.

Záhradníctvo KONÍČEK

Prírodné motívy mám rád, preto tvoriť logo pre kamaráta bola radosť :)

WAJCKO

Vlastné logo ktoré som pôvodne používal len na svojich obrazoch miesto podpisu. Svoju vizuálnu identitu som zredukoval na minimum: jednu farbu, font a tvar. Veľmi obmedzený priestor však funguje ako výborný kreatívny štartér. Pri tvorbe tejto kratučkej animácii bolo zaujímavé zisťovať čo všetko sa dá s jediným tvarom prasknutého vajca stvárať. Momentálne sa bavím tým, že sa

pokúšam tvar loga spojiť s konkrétnym významom, napríklad ako ikona facebooku :)

video